وب سایت محصولات کمپانی ایتالیایی STONEX

کمپانی STONEX ایتالیا در حومه شهر میلان قرار گرفته و یکی از پیشگامان و تولیدکنندگان صاحب فناوری در زمینه تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری به ویژه گیرنده های GNSS و دوربین های نقشه برداری است.

این شرکت اروپایی تولیدکننده بزرگ انواع اسکنر لیزری سه بعدی، توتال استیشن، ترازیاب، متر و تراز لیزری، گیرنده های ایستگاهی و GIS از نوع GNSS و سایر ابزارهای اندازه گیری با کیفیت می باشد.

اخیراً استونکس به جهت بالاتر بردن مزیت های رقابتی خود و عرضه محصولات متنوع تر و البته با کیفیت بهتر، اقدام به سرمایه گذاری مشترک با کمپانی UniStrong چین و همچنین Hemisphere آمریکا نموده است. شرکت UniStrong خود تولیدکننده انواع تجهیزات مرتبط با GPS و GNSS و شرکت Hemisphere نیز از پیش قراولان صنعت GNSS با تولید انواع تراشه های بسیار پیشرفته و همچنین گیرنده های GNSS است.

شرکت بازرگانی جاهد طب با اخذ نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران، اقدام به واردات مستقیم تجهیزات و نرم افزارهای بسیار پیشرفته، با کیفیت و کاربردی STONEX نموده است.

همچنین به منظور معرفی و شناساندن تولیدات خوش ساخت آن، راه اندازی یک وب سایت کامل و مجهز را در دستور کار خود قرار داده است.

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با انواع محصولات استونکس ایتالیا به وب سایت اختصاصی آن به نشانی www.stonex.ir مراجعه فرمایید.