درباره شرکت

سابقه :

شركت بازرگانی جاهد طب در سال 1368 تأسيس شده است و در زمينه واردات و توزیع تجهیزات نقشه برداری، ابزارهای اندازه گیری و نرم افزارهای تخصصی نقشه برداری از برندهای معتبر و مشهور دنیا فعاليت می كند.

زمينه كاری:

در حال حاضر شركت جاهد طب دارای نمايندگی انحصاری از شركت های زير است :

پنتاکس (PENTAX) ژاپن

لاینرتک (LINERTEC) ژاپن

استونکس (STONEX) ایتالیا

بی ام آی (BMI) آلمان

همچنین این شرکت واردات مستقیم و عمده تجهیزات کمپانی های مشهور و معتبر زیر را نیز انجام می دهد :

لایکا (LEICA) سوییس

ریختر (RICHTER) آلمان

پرکسیسو (PREXISO) سوییس

اهداف :

هدف اين شركت توانمند كردن مهندسين و متخصصين نقشه برداری در ايران برای دستيابی به آخرين سخت افزار ، نرم افزار و تكنولوژی های روز نقشه برداری است.

سياست مديريت :

هدف تيم مديريت ارائه تجهيزات با بالاترين كيفيت ، آخرين تكنولوژی ها و رقابتی ترين قيمت ها جهت نفوذ هر چه بيشتر در بازار ايران است. يكی ديگر از اهداف تيم مديريت ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش و جلسات آموزشی برای توتال استيشن ، نرم افزار و ساير تجهيزات است. شعار ما اين است : ” فروش انتهای يك معامله نیست ، ابتدای يك تعهد است. “
افزايش نمايندگی ها در سراسر كشور در دستور كار اين شركت قرار دارد و در حال حاضر در اكثر مراكز استان ها نمايندگی های قابل اعتماد وجود دارند. به دليل تبليغات گسترده و افزايش سريع مشتريان ، مديريت تصميم به بازگشايی يك دفتر جديد گرفت. دفتر جديد بسيار بزرگ تر از دفتر قبلی است و در نتيجه می تواند پاسخگوی تعداد بيشتری از مشتريان باشد. اين دفتر در مركز تجاری شهر قرار گرفته است و مشتريان می توانند به راحتی به اين دفتر دسترسی داشته باشند.

سخنان رئیس شرکت

شرکت بازرگانی جاهد طب در ابتدا با هدف نمایندگی و واردات تجهیزات پزشکی از برندهای معتبر جهان تأسیس گردید.

پس از چندین سال فعالیت در این صنف، سهامدار عمده و مدیر عامل این شرکت، تصمیم به تغییر زمینه کاری از تجهیزات پزشکی به دستگاه های نقشه برداری و اندازه گیری گرفت. ولی با توجه به این که عنوان و نام رسمی یک شرکت، بیانگر قدمت و سابقه آن نیز می باشد، مدیریت شرکت تصمیم به حفظ نام پیشین شرکت گرفت.

اکنون، با گذشت سالیان بسیار طولانی از فعالیت در زمینه تجهیزات مهندسی، به جرأت می توانیم این ادعا را داشته باشیم که از پیش قراولان و بانیان ورود آخرین تجهیزات، دستگاه ها، نرم افزارها و فناوری های نوین نقشه برداری و اندازه گیری در ایران هستیم و همچنین، بخش بسیار پیشرفته تعمیر، کالیبراسیون و آموزش دستگاه های مختلف با بهترین تجهیزات دنیا را در اختیار داریم.

خدمت صادقانه به مهندسی نقشه برداری و پاسخ گویی محترمانه و صبورانه کارشناسان این شرکت به مشتریان گرامی، همواره از اولویت ها و افتخارات این شرکت بوده و خواهد بود.

شعار همیشگی این شرکت که آن را در عمل نیز به اثبات رسانده این است : “فروش، انتهای یک معامله نیست. ابتدای یک تعهد است”

مدیر شرکت
متخصص در زمینه تجهیزات مهندسی و اندازه گیری، سال ها سابقه درخشان در زمینه تجارت و واردات

هدف ما رسیدن به آینده ای بهتر در کنار شماست!
” فروش انتهای يك معامله نیست ، ابتدای يك تعهد است. “

تیم متخصصان

مسئول فروش فروش و بازاریابی

بخش فروش شرکت بازرگانی جاهد طب با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه فروش دستگاه های نقشه برداری و همچنین ادوات مختلف اندازه گیری، مسئولیت قسمت بازاریابی و فروش شرکت را بر عهده دارد. ارائه اطلاعات به روز در مورد مشخصات فنی محصول و همچنین قیمت تجهیزات مورد نظر مشتری از جمله وظایف این قسمت می باشد.

مسئول تعمیرات و کالیبراسیون

قسمت تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری شرکت مجهز به پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های تعمیر و کالیبراسیون دستگاه های نقشه برداری و اندازه گیری است. از جمله مهم ترین این تجهیزات می توان به باکس کولیماتور چهار محوره اشاره نمود که در ایران، نمونه ای منحصر به فرد می باشد.

مسئول آموزش و مشاوره خرید

بخش فنی و پشتیبانی شرکت با داشتن چندین پرسنل متخصص و متعهد، خود را ملزم به پاسخ گویی کامل و همراه با ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری می داند. همچنین این بخش مسئولیت آموزش دستگاه های نقشه برداری و اندازه گیری خریداری شده توسط مشتریان گرامی را نیز بر عهده دارد.

کمپانی پنتاکس TI ASAHI

کمپانی TI Asahi Co., Ltd. (TIA) در تاریخ 1 دسامبر سال 2009 تأسیس گردید و مسئولیت کامل بخش تجهیزات نقشه برداری کارخانه پنتاکس ژاپن را که زیر مجموعه از کمپانی مادر Hoya Corporation بود را عهده دار گردید.

کمپانی TI Asahi Co., Ltd. به عنوان پرچمدار تولید و گسترش بروز ترین تکنولوژی های نقشه برداری به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در زمینه نقشه برداری و ساختمان در سرتاسر جهان پرداخته است.

مأموریت ما افزایش حس اعتماد و رضایت بین تمام موسسات، نمایندگان و کاربران تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن می باشد که در نهایت این همکاری به نفع ایجاد بستری برای گسترش بهتر ارتباطات در جامعه خواهد بود. هر چالش روزمره در کار ما در رابطه با توسعه تکنولوژی های جدید، بهبود خط تولید و کنترل کیفیت، پیچیدگی امر فروش بین الملل و خدمات به مشتریان همه در گرو عمل به روح این مأموریت و مسئولیت خطیر می باشد.

TI Asahi با ارائه پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در زمینه های پهپاد ها UAS ، اسکنرهای لیزری سه بعدی، گیرنده های ایستگاهی GNSS و در نهایت توتال استیشن های نقشه برداری قادر به تامین انتظارات کاربران بر پایه روش های نوین نقشه برداری بوده است.

پیام آقای یوشیو کوجیما

رئیس کمپانی TI Asahi Co., Ltd

شرکت TI Asahi Co.,Ltd. در نوامبر سال 2009 با هدف گسترش بازار فروش محصولات نقشه برداری پنتاکس ژاپن تاسیس گردید. دفتر مرکزی واقع در سایتیما شی کشور ژاپن وظیفه تحقیق و گسترش جدید ترین تکنولوژی های تجهیزات نقشه برداری، تولید، فروش و بازاریابی محصولات پنتاکس ژاپن را به عهده دارد.

تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن در بیش از 80 کشور جهان توسط تیم مجرب فروش و خدمات پس از فروش ارائه می گردد و از ارائه بهترین سرویس و خدمات به مشتریان خود در طول سال های گذشته مفتخر هستیم.

تاریخچه تولید تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن به سال 1933 توسط شرکت Sokuryo Manufacvturing Co., Ltd. باز می گردد. ما نه تنها در طول سالیان دراز به تولید تعداد انبوهی از ترازیاب ها، زاویه یاب ها و تئودولیت هاپرداختیم بلکه در تحقیق و تولید تجهیزات خاص نقشه برداری و اندازه گیری مشارکت خود را اثبات کردیم.

پس از آن در سال 1967 ما به گروه کمپانی های پنتاکس ژاپن پیوستیم و در اولین قدم با موفقیت سیستم های فاصله یابی الکترونیکی را به بازار معرفی کردیم. در ادامه با ارائه اولین تئودولیت های الکترونیکی و توتال استیشن های نسل اول با پیشرفته ترین سیستم نوری و الکترونیکی زمان خود و کیفیت بالا خود را به کاربران حرفه ای معرفی نمودیم.

تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن شامل طیف وسیعی از محصولات اعم از پیشرفته ترین توتال استیشن ها، ترازیاب های اتوماتیک، فاصله یاب های لیزری، موقعیت یاب های GNSS و دستگاه های اندازه گیری دستی، نرم افزار های مختلف مهندسی و تجهیزات جانبی می باشد.

دلیل اصلی تمایز تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن از برندهای دیگر تکنولوژی پیشرفته و خاصی می باشد که در تجهیزات خود بکار گرفته است. برای مثال : سیستم فوکوس اتوماتیک و سیستم اتوماتیک اعمال تصحیحات اتمسفری. این تکنولوژی ها علاوه بر این که خاص می باشند، در کنار همگام شدن با سیستم های نرم افزاری و کاربردی باعث تسهیل پروسه های نقشه برداری و بهبود کیفیت خط تولید کارخانه می شود.

TI Asahi Co., Ltd.خود را متعهد به گسترش و تولید بهترین محصولات نقشه برداری در زمینه : نقشه برداری زمینی، سیستم اطلاعات مکانی، نقشه برداری هوایی و بهبود کیفیت کارهای نقشه برداری و تسهیل امور مربوط با آن می سازد. تأمین تجهیزات نقشه برداری از طریق سیستم مجرب فروش و خدمات پس از فروش اولین اولویت ما در سیاست گذاری کمپانی ما می باشد.

.PENTAX TI Asahi Co. Ltd