خدمات

سابقه :

شركت بازرگانی جاهد طب در سال 1368 تأسيس شده است و در زمينه واردات و توزیع تجهیزات نقشه برداری، ابزارهای اندازه گیری و نرم افزارهای تخصصی نقشه برداری از برندهای معتبر و مشهور دنیا فعاليت می كند.

زمينه كاری:

در حال حاضر شركت جاهد طب دارای نمايندگی انحصاری از شركت های زير است :

پنتاکس (PENTAX) ژاپن

لاینرتک (LINERTEC) ژاپن

استونکس (STONEX) ایتالیا

بی ام آی (BMI) آلمان

همچنین این شرکت واردات مستقیم و عمده تجهیزات کمپانی های مشهور و معتبر زیر را نیز انجام می دهد :

لایکا (LEICA) سوییس

ریختر (RICHTER) آلمان

پرکسیسو (PREXISO) سوییس

اهداف :

هدف اين شركت توانمند كردن مهندسين و متخصصين نقشه برداری در ايران برای دستيابی به آخرين سخت افزار ، نرم افزار و تكنولوژی های روز نقشه برداری است.

سياست مديريت :

هدف تيم مديريت ارائه تجهيزات با بالاترين كيفيت ، آخرين تكنولوژی ها و رقابتی ترين قيمت ها جهت نفوذ هر چه بيشتر در بازار ايران است. يكی ديگر از اهداف تيم مديريت ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش و جلسات آموزشی برای توتال استيشن ، نرم افزار و ساير تجهيزات است. شعار ما اين است : ” فروش انتهای يك معامله نیست ، ابتدای يك تعهد است. “
افزايش نمايندگی ها در سراسر كشور در دستور كار اين شركت قرار دارد و در حال حاضر در اكثر مراكز استان ها نمايندگی های قابل اعتماد وجود دارند. به دليل تبليغات گسترده و افزايش سريع مشتريان ، مديريت تصميم به بازگشايی يك دفتر جديد گرفت. دفتر جديد بسيار بزرگ تر از دفتر قبلی است و در نتيجه می تواند پاسخگوی تعداد بيشتری از مشتريان باشد. اين دفتر در مركز تجاری شهر قرار گرفته است و مشتريان می توانند به راحتی به اين دفتر دسترسی داشته باشند.

تیم متخصصان

مسئول فروش فروش و بازاریابی

بخش فروش شرکت بازرگانی جاهد طب با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه فروش دستگاه های نقشه برداری و همچنین ادوات مختلف اندازه گیری، مسئولیت قسمت بازاریابی و فروش شرکت را بر عهده دارد. ارائه اطلاعات به روز در مورد مشخصات فنی محصول و همچنین قیمت تجهیزات مورد نظر مشتری از جمله وظایف این قسمت می باشد.

مسئول تعمیرات و کالیبراسیون

قسمت تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری شرکت مجهز به پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های تعمیر و کالیبراسیون دستگاه های نقشه برداری و اندازه گیری است. از جمله مهم ترین این تجهیزات می توان به باکس کولیماتور چهار محوره اشاره نمود که در ایران، نمونه ای منحصر به فرد می باشد.

مسئول آموزش و مشاوره خرید

بخش فنی و پشتیبانی شرکت با داشتن چندین پرسنل متخصص و متعهد، خود را ملزم به پاسخ گویی کامل و همراه با ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری می داند. همچنین این بخش مسئولیت آموزش دستگاه های نقشه برداری و اندازه گیری خریداری شده توسط مشتریان گرامی را نیز بر عهده دارد.