راه اندازی وب سایت محصولات شرکت کانادایی Microsurvey

شرکت کانادایی مایکروسروی (Microsurvey) در زمینه توسعه، تولید و بازاریابی گروهی از نرم افزار های تخصصی در زمینه های نقشه برداری زمینی، مهندسی عمران، لرزه شناسی، کارشناسی تهیه نقشه، افسران پلیس و متخصصان بازسازی حوادث فعالیت می کند. نخستین محصول این شرکت در سال 1985 روانه بازار شده است.

در سال های اخیر، تعداد زیادی از تولید کنندگان تجهیزات نقشه برداری اپتیکی و تولید کنندگان موقعیت یاب های GPS به کمپانی ماکروسرویی برای دریافت راهکارهای نرم افزاری متناسب با دستگاه های خود مراجعه کرده اند. در حال حاضر  شرکت Microsurvey تولید محصولات OEM متنوعی را برای تعداد زیادی از تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات در سرتاسر جهان به عهده دارد.

این کمپانی پیشرو در سال 2012 توسط هلدینگ بسیار بزرگ Hexagon سوئد خریداری شد. این هلدینگ اکنون مالکیت بسیاری از مشهورترین برندهای دنیا از جمله Leica سوییس را در اختیار دارد.

شرکت بازرگانی جاهد طب افتخار آن را داشته است که نرم افزارهای بسیار کاربردی این کمپانی کانادایی را در راستای انتقال آخرین فناوری های روز دنیا جهت استفاده متخصصان محترم کشورمان ارائه نموده و تمام خدمات و پشتیبانی های مورد نیاز آن را نیز بر عهده بگیرد.

از این رو این شرکت اقدام به راه اندازی و تکمیل وب سایت اختصاصی محصولات Microsurvey کرده است. بازدیدکنندگان و مهندسین محترمی که مایل به مشاهده آخرین محصولات، نرم افزارها و آخرین فناوری های ارائه شده توسط مایکروسروی کانادا هستند، می توانند به این وب سایت مراجعه نمایند.

امیدواریم این وب سایت نیز مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

با سپاس