درباره ما

هدف ما رسیدن به آینده ای بهتر در کنار شماست!

" فروش انتهای يك معامله نیست ، ابتدای يك تعهد است. "

شعار ما

پیام آقای یوشیو کوجیما

pentax history 1660s Fuji sokuryokiشرکت  TI Asahi Co.,Ltd. در نوامبر سال 2009 با هدف گسترش بازار فروش محصولات نقشه برداری پنتاکس ژاپن تاسیس گردید. دفتر مرکزی واقع در سایتیما شی کشور ژاپن وظیفه تحقیق و گسترش جدید ترین تکنولوژی های تجهیزات نقشه برداری، تولید، فروش و بازاریابی محصولات پنتاکس ژاپن را به عهده دارد.

تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن در بیش از 80 گشور جهان توسط تیم مجرب فروش و خدمات پس از فروش ارائه می گردد و از ارائه بهترین سرویس و خدمات به مشتریان خود در طول سال های گذشته مفتخر هستیم.

تاریخچه تولید تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن به سال 1933 توسط شرکت Sokuryo Manufacvturing Co., Ltd.  باز می گردد. ما نه تنها در طول سالیان دراز به تولید تعداد انبوهی از ترازیاب ها، زاویه یاب ها و تئودولیت هاپرداختیم بلکه در تحقیق و تولید تجهیزات خاص نقشه برداری و اندازه گیری مشارکت خود را اثبات کردیم.

پس از آن در سال 1967 ما به گروه کمپانی های پنتاکس ژاپن پیوستیم و در اولین قدم با موفقیت سیستم های فاصله یابی الکترونیکی را به بازار معرفی کردیم. در ادامه با ارائه اولین تئودولیت های الکترونیکی و توتال استیشن های نسل اول با پیشرفته ترین سیستم نوری و الکترونیکی زمان خود و کیفیت بالا خود را به کاربران حرفه ای معرفی نمودیم.

تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن شامل طیف وسیعی از محصولات اعم از پیشرفته ترین توتال استیشن ها، ترازیاب های اتوماتیک، فاصله یاب های لیزری، موقعیت یاب های GNSS و دستگاه های اندازه گیری دستی، نرم افزار های مختلف مهندسی و تجهیزات جانبی می باشد

دلیل اصلی تمایز تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن از برندهای دیگر تکنولوژی پیشرفته و خاصی می باشد که در تجهیزات خود بکار گرفته است. برای مثال : سیستم فوکوس اتوماتیک و سیستم اتوماتیک اعمال تصحیحات اتمسفری. این تکنولوژی ها علاوه بر این که خاص می باشند، در کنار همگام شدن با سیستم های نرم افزاری و کاربردی باعث تسهیل پروسه های نقشه برداری و بهبود کیفیت خط تولید کارخانه می شود.

 TI Asahi Co., Ltd.خود را متعهد به گسترش و تولید بهترین محصولات نقشه برداری در زمینه : نقشه برداری زمینی، سیستم اطلاعات مکانی، نقشه برداری هوایی و بهبود کیفیت کارهای نقشه برداری و تسهیل امور مربوط با آن می سازد. تأمین تجهیزات نقشه برداری از طریق سیستم مجرب فروش و خدمات پس از فروش اولین اولویت ما در سیاست گذاری کمپانی ما می باشد.

یوشیو کوجیما

رئیس کمپانی

TI Asahi Co., Ltd.

مأموریت و آینده نگری ما

کمپانی TI Asahi Co., Ltd. (TIA) در تاریخ 1 دسامبر سال 2009 تأسیس گردید و مسئولیت کامل بخش تجهیزات نقشه برداری کارخانه پنتاکس ژاپن را که زیر مجموعه از کمپانی مادر Hoya Corporation بود را عهده دار گردید.

کمپانی TI Asahi Co., Ltd. به عنوان پرچمدار تولید و گسترش بروز ترین تکنولوژی های نقشه برداری  به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در زمینه نقشه برداری و ساختمان در سرتاسر جهان پرداخته است. 

مأموریت ما افزایش حس اعتماد و رضایت بین تمام موسسات، نمایندگان و کاربران تجهیزات نقشه برداری پنتاکس ژاپن می باشد که در نهایت این همکاری به نفع ایجاد بستری برای گسترش بهتر ارتباطات در جامعه خواهد بود. هر چالش روزمره در کار ما در رابطه با توسعه تکنولوژی های جدید، بهبود خط تولید و کنترل کیفیت، پیچیدگی امر فروش بین الملل و خدمات به مشتریان همه در گرو عمل به روح این مأموریت و مسئولیت خطیر می باشد.

TI Asahi با ارائه پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در زمینه های پهپاد ها UAS ، اسکنرهای لیزری سه بعدی، گیرنده های ایستگاهی GNSS و در نهایت توتال استیشن های نقشه برداری قادر به تامین انتظارات کاربران بر پایه روش های نوین نقشه برداری بوده است.

پنتاکس ژاپن در گذر زمان

تأسیس کمپانی Fuji Seisakusho

1933

1967

زیر مجموعه Asahi Optical Co., Ltd. (PENTAX)

تأسیس Asahi Precision Co., Ltd.

1974

2002

تأسیس PENTAX Precision Co., Ltd.

تأسیس TI PENTAX Shanghai (TIC)

2003

2004

تأسیس PENTAX Industrial Instrument Co., Ltd.

PIIC به عنوان بخشی از کمپانی HOYA

2007

2009

تأسیس TI Asahi Co., Ltd.

خط مشی کیفیت

کمپانی پنتاکس ژاپن موفق به اخذ گواهی بین المللی استاندار ISO9001 شده است.

ما خط مشی کیفی خود را بر پایه موارد ذیل بنا نهادیم:

  • بدست آوردن اطمینان مشتریان
  • بهبود رضایت مشتریان
  • تأمین درخواست ها و نیاز مشتریان

آدرس

شرکت بازرگانی جاهد طب

آدرس: تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۹۷

شماره تماس :    ۸۸۳ ۱۵۰۰۰ - ۰۲۱

دورنگار:            ۴۹۹۹ ۸۸۳ ۱ - ۰۲۱

صفحات اجتماعی:

جدید ترین اخبار

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای شرکت بازرگانی جاهد طب در خبرنامه ما عضو شوید.

جستجو